Гаманець чорний жіночий лаковий Fuerdanni 16601 на магніті
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
1 100 ₴
Показати оптові ціни- +380 (96) 509-00-68
- +380 (93) 545-23-00
Гаманець жіночий із лакової шкіри чорний на магніті Fuerdanni 16601
Стильний, яскравий, гарний гаманець з лакової натуральної шкіри чорного кольору з оригінальним тисненням не залишить Вас без уваги оточуючих. Аксесуар із класичною розкладкою кишень стандартного розміру. Лицьовий бік аксесуара прикрашає металевий логотип бренду Fuerdanni.
Лаковий гаманець має відділення: 4 відділення для купюр, 8 для карток, 2 відділення на блискавці для монет або купюр, а також 1 приховану кишеню. Перегородки між відділами виконані зі шкіри та тканини. Усередині гаманець виготовлений із натуральної матової шкіри червоного кольору.
Аксесуар застібається на приховані магніти.
Розмір 18,5 * 9,5 * 3 см.
Ця модель є також в інших кольорах.
Виробництво – Китай.
Продається у фірмовій коробці.








Великий вибір шкіряних аксесуарів за доступними цінами
Є питання?
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FUER DANNI |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Довжина | 185 мм |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість складень | 1 |
| Розмір | Великий |
- Ціна: 1 100 ₴
















