Шкіряна жіноча сумка Firenze Italy F-IT-0525M м'ятного кольору
- В наявності
- Код: F-IT-0525M
2 990 ₴
2 199 ₴
+380 (99) 179-14-02
- +380 (96) 509-00-68
- +380 (93) 545-23-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
М'яка шкіряна сумка кросбоді з акцентним ремінцем Firenze Italy F-IT-0525M.
М'яка шкіряна сумка на одне основне відділення яке закривається на блискавку. Одне основне відділення на блискавці. Крім коротких ручок у комплекті йде довгий шкіряний ремінець.
Підкладка: текстиль.
Розміри: 22 x 16 x 9 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Firenze Italy |
| Країна виробник | Італія |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Зерниста |
| Колір | М'ятний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199 ₴










