Косметичка жіноча шкіряна Viva 020 маленька оранжева під рептилію
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
520 ₴
Показати оптові ціни- +380 (96) 509-00-68
- +380 (93) 545-23-00
Жіноча шкіряна косметичка – це незамінний аксесуар для сучасної жінки. Чудово підійде для подарунку жінці, яка любить подорожувати або часто у роз'їздах. При своїх компактних розмірах помістить невеликий щоденний набір косметики. Аксесуар прослужить вам довго і не втратить свій первинний зовнішній вигляд. У косметички одне загальне відділення, тканинна перегородка поділяє його на 2 відсіки.
Матеріал - натуральна шкіра червоно-оранжевого кольору з оригінальним тисненням під рептилію. Всередині якісна текстильна підкладка бежевого кольору.
Розмір: довжина 18,5 см, висота 11,5 см, ширина основи 5 см.
В наявності в інших кольорах.
Виробництво – Україна.
Продається у фірмовій коробці в еко-стилі.








Великий вибір шкіряних аксесуарів за доступними цінами
Є питання?
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handy Cover |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 115 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Петелька для підвішування | Так |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 185 мм |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | М'яка |
| Підкладка | текстиль |
| Розмір | Малий |
- Ціна: 520 ₴
- Спосіб упаковки: Упакована у фірмову коробку в еко-стилі
















