Продавець HANDY COVER розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
3782 відгуків
Відправка замовлень Новою поштою з ПН по СБАкційні товари

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем.

+380 (96) 509-00-68
+380 (99) 179-14-02
+380 (93) 545-23-00

Як відрізнити натуральну шкіру від її замінників?

Як відрізнити натуральну шкіру від її замінників?

При купівлі будь-якої речі, нібито з натуральної шкіри, будь то ремінь, гаманець, сумка або ремінь, ми завжди залишаємося в зоні ризику обману з боку продавця, особливо якщо товар купується через інтернет.

Сучасні виробники навчилися робити штучну шкіру, точнісінько схожий на натуральну. Все було б добре, якщо продавець при продажу зізнавався і говорив покупцеві про всі властивості товару.

До речі, в описах на сайтах типу AliExpress та їх аналоги, завжди пишуть, що виріб з натуральної шкіри, але по факту, при детальному вивченні товару та проведення нескладних дій на предмет натуральності, можна виявити підробку з штучного шкірозамінника і екошкіра.

Сьогодні обговоримо найбільш ефективні і надійні методи відмінності натуральної шкіри від її замінників.

1. Відкриті краю і зрізи

Основна відмінність між натуральною шкірою і замінниками: штучна шкіра завжди робиться на основі текстильної підкладки, на яку наноситься шар, що імітує шкіру. Тому, коли до Вас у руки потрапить шкіряний виріб, в першу чергу, перевірте зрізи і відкриті краю виробу. Якщо ви виявите нитки або тканинну основу, то перед вами не натуральна шкіра. Саме тому виробники штучної шкіри найчастіше запаюють всі зрізи на виробі.

Пресована шкіра також не має нічого спільного з натуральної. В ній такі складові як обрізки, шкіряна пил і інші відходи. Для зчіпки додають синтетичні смоли і волокна. Коротше кажучи, суцільна хімія. Однак, вироби з такої шкіри можуть мати необроблений край і навіть "замшеву" виворіт і легко можуть бути сплутані з натуральною шкірою у недосвідченого покупця. Але на зрізі буде добре помітна багатошаровість матеріалу, чого бути не повинно.

       

2. Поверхня і пори

Вагоме відміну натуральної шкіри від шкірозамінника - це пори на її поверхні. Практично завжди їх можна побачити неозброєним оком або під мікроскопом. Також у деяких видів шкіри добре видно шрами і дрібні дефекти на поверхні. Як правило, пори штучної шкіри крупніше і зроблені шаблоном, а поверхня ідеальна по всьому виробу.

3. Наявність пробника-зразка

Дуже часто виробники якісних шкіряних сумок вішають на виріб пробники матеріалу, з якого зроблена сумка. Але сьогодні, це не може дати 100% гарантію натуральності шкіри, т. до недобросовісні виробники вішають пробник з натуральної шкіри на сумки зі шкірозамінника.

4. Тепло

Також можна визначити виріб з натуральної шкіри чи ні, приклавши до виробу долоню на 10-15 секунд. Якщо ви відчуєте тепло, значить перед вами шкіра, якщо ж ваша долоня спітніє і на поверхні виробу залишиться волога пляма – це замінник. Все тому, що натуральна шкіра вміє дихати і пропускає повітря, в той час як текстильна підкладка замінника цього не робить.

5. Вода

Натуральна шкіра вбирає вологу, за винятком випадків, коли вона оброблена спеціальним вологостійким покриттям або вона лакова. Якщо цього немає, після взаємодії з краплею води, на поверхні шкіри з'явиться темна пляма, яке буде світлішати, по мірі випаровування вологи.

6. Запах

Раніше шкіру можна було відрізнити від замінника, понюхавши її. Але зараз замінники роблять на основі відходів від натуральної шкіри, тому і пахне часто штучна шкіра, як натуральна. Тому, при виборі шкіряних аксесуарів, не спирайтеся виключно на Ваш нюх. Але пам'ятайте, що тільки що виготовлені вироби з натуральної шкіри можуть пахнути клеєм або барвниками, однак ці запахи вивітрюються протягом декількох днів. Буває, що між пошиттям на фабриці і одержанням товару покупцем проходить менше тижня, і вироби мають залишковий запах.

7. Підпал

Думаємо що Ви чули раніше, в 90-е, для того щоб відрізнити шкіру від екошкіра, її перевіряли за допомогою вогню. У наш час цей метод втратив актуальність. Hi tech добрався і до виробництва шкіри, і виробники почали додавати спеціальні компоненти, завдяки яким штучна шкіра може обуглиться не гірше натуральної.

Дотримуйтесь наших нескладних порад, щоб зберегти свої кошти і гарний настрій, але пам'ятайте: в залежності від типу шкіри, способу її обробки і фарбування, виріб може мати свої характерні особливості і бути чутливим до деяких із запропонованих методів. Купуючи шкіряні аксесуари в інтернет-магазині Handycover – ви можете не переживати, адже у нас абсолютно всі товари з натуральної шкіри.

Інші статті
Контакти
вул. Машинобудівників 11А, 3 пов, оф. 2 (вхід зі сторони салону Алітель), Вишневе, Україна
+380 (96) 509-00-68Тетяна
+380 (99) 179-14-02Наталя
+380 (93) 545-23-00Тетяна
+380 (67) 275-60-02Наталя
Мапа

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner