Гаманець чоловічий шкіряний Peterson N992-BE-TRAV коричневий в подарунковій коробці
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
1 150 ₴
Показати оптові ціни- +380 (96) 509-00-68
- +380 (93) 545-23-00
Відкрийте світ стилю та зручності з нашим коричневим чоловічим портмоне, прикрашеним зображенням компаса. Виготовлене з якісної натуральної шкіри світло-коричневого кольору, воно ідеально впишеться в будь-який образ. Портмоне без застібки, оснащено двома кишенями для купюр, 9 відділеннями для карток, 2 прозорими відділеннями та кишенею для монет на кнопці. Портмоне постачається в елегантній металевій коробці, роблячи його ідеальним подарунком для будь-якого мандрівника у вашому житті. Наше портмоне поєднує функціональність і стиль, при цьому підкреслюючи вашу індивідуальність. Зображення на лицьовій стороні створює унікальний зовнішній вигляд, а щедра кількість відділень робить його ідеальним для подорожей. Подаруйте задоволення та практичність в одному флаконі – замовляйте зараз та упаковуйте ваш подарунок у стильній металевій коробці!
Спеціальна тканина в підкладці забезпечує RFID захист ваших кредитних карток від електронної крадіжки.
Інші портмоне з цієї колекції.
Розмір 12 * 9 * 2,5 см.
Виробництво – Польща.
Продається у фірмовій металевій подарунковій коробці.










Великий вибір шкіряних аксесуарів за доступними цінами
Є питання?
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Peterson |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкіри | Бичок |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Довжина | 120 мм |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| RFID захист | Є |
- Ціна: 1 150 ₴



















