Жіноча шкіряна сумка Firenze Italy F-IT-9899V фуксія
- В наявності
- Код: F-IT-9899V
3 990 ₴
2 799 ₴
+380 (99) 179-14-02
- +380 (96) 509-00-68
- +380 (93) 545-23-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класична жіноча шкіряна сумка з довгими ручками.
Сумка має одне основне відділення, яке закривається на блискавку і клапан. Усередині нього розташовані додаткові кишені на блискавці. У комплекті є довгий шкіряний наплічний ремінець, який регулюється по довжині й кріпиться за допомогою карабінів. Сумочка добре тримає форму.
Підкладка: текстиль.
Колір: фуксія.
Колір фурнітури: золото.
Розмір 27 x 12 x 6 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Firenze Italy |
| Країна виробник | Італія |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Текстиль |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Фуксія |
| Жорсткість | Жорстка |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 799 ₴









