Гаманець чоловічий шкіряний Nordee HJORT 8806A темно-коричневий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
1 050 ₴
Показати оптові ціни- +380 (96) 509-00-68
- +380 (93) 545-23-00
Чоловіче портмоне Nordee виготовлене з натуральної шкіри темно-коричневого відтінку з виразною вінтажною фактурою, що надає аксесуару солідного вигляду та підкреслює природну текстуру матеріалу. Класичний горизонтальний формат у поєднанні з рівною акуратною прошивкою робить модель практичною та зручною для щоденного користування. Портмоне оснащене шкіряним хлястиком на кнопці, який надійно утримує його в закритому стані та підвищує зручність у користуванні.
Внутрішнє наповнення організоване максимально зручно: передбачено два місткі відділення для купюр, десять слотів для банківських карток, а також одне прозоре віконце для документів чи посвідчення. Також модель оснащена монетницею з клапаном на кнопці. Така продумана конструкція дозволяє впорядковано зберігати всі необхідні речі, забезпечуючи комфорт і практичність у щоденному використанні.
Розмір: 12 х 9,5 х 2 см.
Виробництво - Польща.
Продається у фірмовій коробці.
Ця модель є також у іншому кольорі.










Великий вибір шкіряних аксесуарів за доступними цінами
Є питання?
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Бичок |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 050 ₴


















