Замшева жіноча сумка-кроссбоді у формі бочонка Tavinchi CH-0777DB-Y шоколад
- В наявності
- Код: CH-0777DB-Y
2 990 ₴
2 299 ₴
+380 (99) 179-14-02
- +380 (96) 509-00-68
- +380 (93) 545-23-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактна та витончена сумочка у формі бочечки — ідеальний аксесуар для щоденного використання або виходу. Виготовлена з натуральної замшевої шкіри. Сумочка має основне відділення на блискавці і потайну внутрішню кишеню. На зворотній стороні є зовнішня кишеня на блискавці. Дві ручки - коротка та довга (регулюється).
Підкладка: текстиль.
Колір: шоколад.
Колір фурнітури: срібло.
Розмір: 27*15 *12 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tavinchi |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Циліндр |
| Форма | Циліндрична |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴











