Сумка жіноча маленька замшева Virginia Conti 04195 оливкова
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
2 920 ₴
Показати оптові ціни- +380 (96) 509-00-68
- +380 (93) 545-23-00
Модель закривається клапаном із оригінальною масивною металевою застібкою та додатковою внутрішньою блискавкою. Усередині передбачене одне основне відділення й прихована кишеня на блискавці для зручного зберігання дрібних речей. На зовнішній задній стороні сумки розташована невелика відкрита кишеня без застібки. У комплекті передбачений довгий регульований замшевий ремінь для носіння на плечі або через плече у форматі crossbody.
Розмір: 22 x 14 x 7 см.
Ручки: Довга знімна замшева з регулюванням довжини.
Матеріал: Натуральна замша.
Жорсткість: Каркасна.
Підклад: Текстиль.
Колір фурнітури: Золото.
Країна виробник: Італія.
Дана модель є також в інших кольорах.







Великий вибір шкіряних аксесуарів за доступними цінами
Є питання?
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Virginia Conti |
| Країна виробник | Італія |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Колір | Оливковий |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Замок |
| Відділення | Зовнішня кишеня без застібки, 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір фурнітури | Золото |
- Ціна: 2 920 ₴
- Спосіб упаковки: Пакуємо в фірмову коробку в еко-стилі














