Затискач для грошей шкіряний на кнопці HC0051 зелений з кишенею для карт
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
480 ₴
Показати оптові ціни- +380 (96) 509-00-68
- +380 (93) 545-23-00
Якісний стильний шкіряний затискач для купюр із прихованим відділенням для пластикових карток виготовлений із натуральної шкіри Crazy Horse темно-зеленого кольору. Аксесуари з цієї шкіри в процесі користування набувають вінтажності і виглядають дорого і солідно. Такий затискач можна сміливо використовувати як альтернативу гаманцю. Він дуже практичний і зручний. Затискач для грошей можна носити в задній кишені Ваших джинсів і при цьому – це буде зручно та непомітно.
Затискач застібається на кнопку, що забезпечить надійне зберігання карт і купюр. Колір фурнітури: бронза. Аксесуар акуратно прошитий надійною, міцною ниткою в тон виробу. Лицьовий бік прикрашає логотип бренду Handy Cover. Місткість затискача - до 25 купюр, є два відділення для кредитних карток або візиток, оснащений міцним металевим відкидним тримачем для грошей.
Розмір: 8,6*11,3*1 см.
Ця модель є також у інших кольорах.
Виготовлено в Україні.
Продається в крафтовій подарунковій коробці.











Великий вибір шкіряних аксесуарів за доступними цінами
Є питання?
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handy Cover |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Довжина | 113 мм |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для кредитних карт | 2 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для монет | Без монетниці |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Затискач для купюр |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 86 мм |
- Ціна: 480 ₴
- Спосіб упаковки: Упакований у фірмову коробку в еко-стилі


















