Гаманець жіночий шкіряний Gregorio GS-100 класичний чорний
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
1 680 ₴
Показати оптові ціни- +380 (96) 509-00-68
- +380 (93) 545-23-00
Гаманець жіночий шкіряний Gregorio GS-100 на кнопці чорний
Класичний гаманець для жінок, які цінують стильні речі. Аксесуар польського бренду Gregorio виготовлений із гладенької натуральної шкіри чорного кольору. Акцент на деталі та якісні матеріали є візитною карткою бренду Gregorio. Гаманець ідеально адаптований до сучасних модних тенденцій. Цей аксесуар стане дуже гарним доповнення до Вашого повсякденного образу.
Гаманець має 3 широких відділення для купюр, 1 кишеню на блискавці, 8 слотів для карток, 1 прозоре відділення, а також подвійне відділення для монет, яке застібається на кліпсу. Вся фурнітура - золотого кольору. Лицьова сторона аксесуару на застібці прикрашена красивим логотопим бренду "Gregorio" також золтого кольору. Застібається гаманець на кнопку. Спеціальна тканина в підкладці забезпечує RFID захист Ваших кредитних карток від електронної крадіжки. Шкіряний гаманець можна сміливо дарувати мамі, подрузі, сестрі, дружині або колезі, продається він у фірмовій коробці.
Розмір 18,5*9,5*3,5 см.Дана модель є також у інших кольорах.
Виробництво - Gregorio, Польша.








Великий вибір шкіряних аксесуарів по досяжні ціни
Є питання?
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GREGORIO |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Вага | 300 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість складень | 1 |
- Ціна: 1 680 ₴















