Гаманець чоловічий шкіряний на магнітах Handycover HC0079 чорний
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
1 100 ₴
Показати оптові ціни+380 (99) 179-14-02
- +380 (96) 509-00-68
- +380 (93) 545-23-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіче чорне портмоне на магнітах з натуральної гладкої шкіри Кайзер
Мінімалістичний гаманець з натуральної шкіри від бренду Handy Cover з тисненням лого буде чудовою покупкою на кілька наступних років вперед. Він практичний, без зайвого декору, завжди в моді та місткий, незважаючи на свою компактність. Шкіряний гаманець буде чудовим подарунком хлопцеві, другові, братові або кому захочете.У гаманець розміщуються купюри всіх номіналів, включаючи 1000 грн.
Особливості:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Застібка: приховані магніти.
- 6 кишень для карт, 1 для монет на блискавці та 3 для купюр;
- Розмір: 19 * 9,5 * 1,5 см.
Продається в подарунковій крафт-коробці.
Виготовлений в Україні.







Великий вибір шкіряних аксесуарів за доступними цінами
Є питання?
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handy Cover |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Довжина | 19 мм |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Вертикальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість складень | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴















