Замшева класична сумка жіноча Firenze Italy F-IT-76133A.
Матеріал: натуральна замша. Модель невеликого розміру, зручна функціонально, містка, тримає форму. Має один основний відділ який закривається на замок. Усередині є кишеньки на кнопці для дрібних предметів. Ремінець знімний за допомогою карабінів. Сумочка на металевих ніжках.
Підкладка: без підкладки.
Колір: чорний.
Колір фурнітури: срібло.
Розмір: 37 x 28,5 x 8,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Firenze Italy |
| Країна виробник | Італія |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Замок |
| Відділення | 1 основний, Відділення для телефону |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 285 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 850 ₴











