Шкіряне маленьке кросбоді UnaBorsetta NW11-6816BWB.
Модель невеликого розміру, зручна функціонально, містка. Має три відділи, один з яких на блискавці. Усередині є кишеньки на змійці для дрібних предметів. Незнімний регульований ремінець.
Підкладка: текстиль.
Колір: бежевий.
Колір фурнітури: золото.
Розмір: 21 x 13 x 10 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UnaBorsetta |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 3 основних, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 350 ₴












