Месенджер маленький шкіряний TIDING BAG 333-1A чорний
- В наявності
- Код: 333-1A
2 450 ₴
1 799 ₴
+380 (99) 179-14-02
- +380 (96) 509-00-68
- +380 (93) 545-23-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Месенджер маленький шкіряний чорний Tiding Bag 333-1A.
Чоловіча шкіряна сумка. Плечовий ремінь регулюється за довжиною знімний. Два великих відділи на блискавці, з лицьового боку додаткова кишеня на блискавці, з тильного є кріплення на ремінь.
Підкладка: текстиль.
Колір: чорний.
Колір фурнітури: срібло.
Розмір: 15 x 7 x 20 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴









