Сумка-слінг чоловіча шкіряна TDING BAG 8010C коричнева
- В наявності
- Код: 8010C
2 450 ₴
1 899 ₴
+380 (99) 179-14-02
- +380 (96) 509-00-68
- +380 (93) 545-23-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка-слінг чоловіча шкіряна Tiding Bag 8010C.
Два відділення на блискавці. Кишені на тильній й лицьовій стороні на блискавці. Плечовий ремінь регулюється по довжині.
Підкладка: текстиль.
Колір фурнітури: срібло.
Колір: коричневий.
Розмір: 18 x 7 x 37 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Трикутна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 2 основних |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 370 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 899 ₴









