Шкіряна чоловіча плетена сумка TIDING BAG 883621-2A чорна
- В наявності
- Код: 883621-2A
3 250 ₴
2 599 ₴
+380 (99) 179-14-02
- +380 (96) 509-00-68
- +380 (93) 545-23-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряна чоловіча плетена сумка чорного кольору Tiding Bag 883621-2A.
Сумка має одне основне відділення на блискавці, в середині якого є потайна кишеня на блискавці. Також є дві зовніші кишені на блискавці та кнопці. Плечовий ремінь регулюється за довжиною.
Підкладка: текстиль.
Колір: чорний.
Колір фурнітури: срібло.
Розмір: 26 x 6 x 18 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 599 ₴










