Темно-бежева шкіряна сумка середніх розмірів Firenze Italy F-IT-7627DB
- В наявності
- Код: F-IT-7627DB
4 750 ₴
3 529 ₴
+380 (99) 179-14-02
- +380 (96) 509-00-68
- +380 (93) 545-23-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкіряна сумка класична середніх розмірів.
Сумка із натуральної шкіри гладкої фактури. Зручна містка сумка, каркасна, відмінно тримає форму навіть у порожньому вигляді. Має одне основне відділення на блискавці, всередині якого розташовані невеликі додаткові кишеньки для дрібних предметів (одна кишеня на змійці, і два слоти відкритого типу). З тильного боку виробу також є кишенька на блискавці. У комплекті з сумкою шкіряний тонкий довгий ремінець на плече.
Підкладка: текстиль.
Колір: темний тауп.
Колір фурнітури: темне срібло.
Розмір: 35 x 14 x 24 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Firenze Italy |
| Країна виробник | Італія |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Темно-бежевий |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 529 ₴









