Портмоне чоловіче шкіряне Ricco Grande 608-A чорне на кнопці
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
670 ₴
Показати оптові ціни- +380 (96) 509-00-68
- +380 (93) 545-23-00
Дуже компактне чоловіче портмоне з м'якої натуральної шкіри. Виріб виготовлений для любителів мінімалізму. Ідеальний варіант для тих, хто любить носити портмоне в задній кишені джинсів, адже його товщина всього 1,5 см. Тут чудово вміщаються купюри (1 відділення + 1 потайне на блискавці) всіх номіналів, 1000 грн включно, пластикові картки (3 відділення) або ж у невеликій кишені на блискавці можна зберігати монети. Додаткові чотири вузькі відділення для візиток, чеків або інших дрібних паперових речей. Портмоне без написів та логотипів. Тонкий і зручний портмоне від Ricco Grande для любителів практичних та стильних аксесуарів.
Розмір 10*11*1,5 см.
Виробництво – Китай.
Продається у фірмовій коробці.









Великий вибір шкіряних аксесуарів за доступними цінами
Є питання?
Зв'яжіться з нами зручним для вас способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ricco Grande |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 670 ₴















